umów się na konsultację 533 728 335

30 kilogramów mniej w ciągu 6 miesięcy. Opinia pani Agnieszki

Jak Jak Wam się podoba taka metamorfoza? Pani Agnieszka w ciągu 6 miesięcy pozbyła się 30 kg nadwagi z czego jesteśmy dumni. Większość ludzi kojarzy takie efekty z wieloma wyrzeczeniami, uczuciem przewlekłego głodu i koniecznością regularnego jedzenia. Nic bardziej mylnego. Pani Agnieszka je smacznie, nie chodzi głodna, ma mnóstwo energii i je smaczne posiłki. Najważniejsze, że proponowana przez nas dieta nie wymaga regularnych odstępów czasowych miedzy posiłkami. Jemy, kiedy chcemy.

A tu kilka słów podopiecznej:

“No i nadszedł ten dzień…dzień, który był dla mnie największą motywacja aby stawić czoła swoim słabościom, dzień 18 urodzin mojej córeczki .. tak bardzo chciałam w tym dniu czuć się dobrze sama ze sobą …i dla niej wyglądać pięknie…

To co osiągnęłam przez ostatnie 5 miesięcy jest moim ogromnym sukcesem…bywało różnie, były lepsze i gorsze dni ale było warto, jestem dziś szczęśliwą kobietą.Jeśli zastanawiacie się czy podjąć walkę z nadwagą, nie róbcie tego dłużej, wstańcie z kanapy i zacznijcie już dziś, szkoda czasu..każda dobrze wykorzystana chwila zbliża was do lepszego życia . Grzegorzu dziękuje za pokazanie mi właściwej drogi.”

Pozdrawiam Agnieszka Kryza