umów się na konsultację 533 728 335

Dieta dla cukrzyków-wyniki jednego z naszych pacjentów

Dieta dla cukrzyków

W poprzednich wpisach pokazywaliśmy zdjęcia i opinie osób, które pozbyły się nadwagi w ciągu kilku miesięcy. Poruszaliśmy tematy diety przy niedoczynności tarczycy, diety w cukrzycy czy też diety przy niedoczynności tarczycy. Pisaliśmy również o ważnym elemencie przygotowania się do diety, jakim są badania laboratoryjne z krwi. 

Dziś znów wracamy do tematu cukrzycy, a dokładnie do wyników glikemii, jakie osiąga jeden z wielu naszych pacjentów, stosując program żywieniowy Lenacor, kierowany do diabetyków. Jak widać nasza dieta dla cukrzyków pomaga u osoby chorej obniżyć poziom cukru do poziomu zdrowego człowieka. Poziom glikemii jest stały w ciągu dnia, co jest dobrą wiadomośią dla osób, które mają częste hipoglikemie.

Model żywienia, który proponujemy jest idealnym rozwiązaniem dla osób z wysokim stanem przedcukrzycowym, cukrzycą typu 2 i 1. Mając takie wyniki glikemii, diabetolodzy, którzy monitorują cały proces, zmniejszają dawki insuliny i leków, a czasami nawet odstawiają je całkowicie – o skuteczności naszej diety dla cukrzyków pisaliśmy wcześniej.

Typ wpisem nie składamy publicznych obietnic, że mamy metodę na leczenie cukrzycy-to musi być jasne. Naszą intencją jest, aby pokazać jak odpowiednio dobraną dietą można pozytywnie wpłynąć na wyniki chorego, dzięki czemu lekarz prowadzący może trafniej dobrać leki i skuteczniej działać.