umów się na konsultację 533 728 335

Dietetyk – Mysłowice – Dąbrowa Górnicza

dobry dietetykDlaczego tyjemy, czujemy się ociężali, senni, zmęczeni i pełni po posiłku, a kiedy już chcemy schudnąć – mimo że ograniczamy jedzenie i nie przesadzamy z tłuszczem czy cukrem – nie tracimy na wadze? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, gdyż na nasz organizm i jego zachowanie wpływ ma wiele różnych czynników – stan zdrowia, profil genetyczny, zwyczaje i nawyki. Niemniej jednym z licznych elementów, który pozwoli przybliżyć się do rozwiązania zagadki złego samopoczucia, tycia i pojawiania się różnych dolegliwości, jest obserwacja nawyków żywieniowych oraz uważna analiza tego, co trafia na nasz stół. Warto zaopatrzyć się w dzienniczek lub zainstalować aplikację w telefonie i cierpliwie notować pory posiłków oraz ich skład. Po kilku dniach może się okazać, że jemy za rzadko i za dużo lub znacznie częściej i tłuściej niż nam się wydaje.

Co dalej zrobić z taką wiedzą i gdzie szukać pomocy w przedsięwzięciu zmian? Do ułożenia prawidłowej diety nie wystarczy wiedza zaczerpnięta z portali internetowych. Kiedy chcemy zrobić prawdziwy progres i zmienić radykalnie swoją dietę, potrzebny nam będzie dobry dietetyk. Mysłowice to miejsce, w którym znajdziecie Państwo siedzibę firmy Lenacor. Tutaj każdego dnia doświadczeni specjaliści żywieniowi oraz trenerzy wspierają Was w trudnej drodze do zdrowego stylu życia. Druga lokalizacja, w której przyjmuje specjalista, o którym nasi byli i obecni pacjenci mówią: „dobry dietetyk” – to Czeladź.

Poszukiwany dobry dietetyk? Dąbrowa Górnicza, Katowice, Sosnowiec i inne miasta aglomeracji śląskiej – to miejscowości, z których szybko i z łatwością dostaniecie się Państwo do naszej siedziby, gdzie po konsultacji otrzymacie wszelkie niezbędne wskazówki dotyczące żywienia i zmiany trybu życia.

Lenacor to centrum dietetyki, gdzie czekają na Państwa doświadczeni, praktykujący od wielu lat konsultanci żywieniowi i trenerzy (dietetyk Mysłowice – Załuskiego 2, dietetyk Czeladź – Zwycięstwa 38A). Zapraszamy!