• dieta sosnowiecGodziny otwarcia:
  Mysłowice ( pon, wtorek, środa 7- 19, czwartek ,7-12 piątek 7-16)
  Czeladź ( czwartek 14- 18 )
 • dieta będzinRejestracja telefoniczna:
  Mysłowice nr tel. 533 728 335
  ( pon-pt godz: 9 - 18 )
  Czeladź nr tel. 32 298 50 66
  ( pon - pt godz: 9-18 )
 • dietaRejestracja mailowa:
  biuro@lenacor.pl

o MNIE

Witam Nazywam się Grzegorz Klonek. Jestem założycielem "Lenacor Centrum Dietetyki", dyplomowanym dietetykiem oraz mgr wychowania fizycznego. Od najmłodszych lat interesuje się zdrowiem i sportem. Jako młody, 10letni chłopak przy kości" zacząłem trenować pływanie, judo oraz jujitsu sportowe. Dwie ostatnie dyscypliny stały się moją pasją, na które do dnia dzisiejszego poświęcam cały wolny czas. Dzięki pełnemu zaangażowaniu w wieku 17lat zostałem reprezentantem Polski w judo i jujitsu. Wywalczyłem czołowe miejsca w światowych pucharach oraz reprezentowałem nasz kraj na Mistrzostwach Świata i Europy w judo. W 1998 roku zostałem członkiem szerokiej kadry olimpijskiej na Ateny 2004. Jestem kilkunastokrotnym medalistą Mistrzostw Polski zarówno w judo, jak i w jujitsu. W 2015r. z dwoma zaprzyjaźnionymi klubami brałem udział jako uczestnik i trener ustalałem rekord Guinessa w nieprzerwanym treningu judo i zrobiliśmy to jako pierwsi na Świecie, ćwicząc przez 72h.

Po zakończeniu kariery zawodniczej, zacząłem pracować dla dużych, oryginalnych firm farmaceutyczno-biotechnologicznych. Tam poszerzałem swoją wiedzę medyczną i w międzyczasie skończyłem podyplomowe studia dietetyczne. Codzienna gonitwa, zaniedbania żywieniowe oraz brak regularnego ruchu doprowadziły mnie do fatalnej kondycji fizycznej i wysokiej wagi 138 kg. W efekcie stałem się otyłym, przyszłym dietetykiem. Doskonale wiedziałem, że moja waga jest zaprzeczeniem moich zainteresowań, miłości do sportu i promowania zdrowia... Rozpocząłem pracę nad sobą, korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia. Ćwicząc 3-4 razy w tygodniu, obniżając ilość spożywanych kalorii i jedząc pięć monotonnych posiłków dziennie, zredukowałem wagę do 118 kg i na tym się zatrzymałem. Nie mogłem zrzucić więcej, a nawet zauważyłem, że pomimo restrykcyjnej diety zaczynam ponownie przybierać na wadze. Moja masa ciała wzrosła do 129 kg i odczułem na swojej skórze znaczenie słowa insulinooporność.

Mając dużo szczęścia, trafiłem pod skrzydła uznanego dietetyka Jerzego Dryndosa, który skutecznie odchudza osoby z tak trudną i oporną do wyregulowania otyłością. W efekcie jego zaleceń, jedząc smacznie i z przyjemnością, w ciągu pięciu miesięcy schudłem 27 kg, a wyniki moich badań znacznie się poprawiły. Obecnie cieszę się sportową sylwetką, którą miałem w okresie kariery zawodniczej a dieta którą stosowałem przerodziła się w zmianę nawyków żywieniowych. Pomaganie ludziom otyłym stało się dla mnie źródłem prawdziwej jak i pasją, którą realizuję każdego dnia. Dzięki własnej drodze do upragnionej wagi, doskonale wiem jak wygląda walka o każdy kilogram. Wiem ile potrzeba pracy, samodyscypliny i wysiłku aby osiągnąć wyznaczony cel. Wiem kiedy i jak reagować na momenty kryzysu czy zwątpienia, wiem... bo sam je miałem i sam przez nie przeszedłem.

Opinie

kontakt

"Lenacor" Centrum dietetyki
NIP: 6442954952| REGON: 363391611

telefonRejestracja telefoniczna:
Mysłowice nr tel. 533 728 335
( pon-pt godz: 9 - 18 )
Czeladź nr tel. 32 298 50 66
( pon - pt godz: 9-18 )
mailRejestracja mailowa:
biuro@lenacor.pl
godzinyGodziny otwarcia:
Mysłowice pon, wtorek, środa 7- 19, czwartek ,7-12 piątek 7-16
Czeladź czwartek 14- 18

Czeladź-Piaski 41-253, ul. Zwycięstwa 38A
Telefon do przychodni 0 32 298 50 66

Mysłowice ul. Załuskiego 2a

strony www dla firm katowice
strony internetowe katowice
strony www dla firm katowice
strony internetowe śląsk
strony www śląsk

© LENACOR 2016 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt & Realizacja Future in Design, Strony Internetowe, Reklama