umów się na konsultację 533 728 335

Co może się zmienić, gdy traci się ponad 35 kg w ciągu kilku miesięcy?

dieta przy hashimoto

Czym tak naprawdę jest proces dietetyczny? Najczęściej kojarzy się z ciągłymi wizytami w gabinecie oraz koniecznością jedzenia wskazanych posiłków. Nasz program żywieniowy jest czymś więcej. Pomimo tego, że każdy ma prywatny cel redukcyjny, to najpiękniejsze w całym procesie jest to, że oprócz sylwetki zmienia się nastawienie do wszystkiego. Wystarczy tylko odrobina wiary w siebie oraz wsparcie prowadzącego w okresach zwątpienia. Gdy dołożymy do tego efekty redukcyjne, które widać z tygodnia na tydzień, to motywacja dynamicznie rośnie w górę.

Okazuje się, że osoby znajdujące się pod naszą kontrolą, aktywniej spędzają wolny czas, inspirują swoją postawą najbliższe otoczenie, stają się bardziej pewne siebie, bardziej atrakcyjne, łatwiej nawiązują relacje z innymi ludźmi oraz zaczynają odnosić większe sukcesy zawodowe. Czym w takim razie jest nasz program żywieniowy? O to słowa kolejnej osoby, która dokonała “niemożliwego”:

“Grzesiu nigdy nie przestanę Ci dziękować za wszystko tak naprawdę, Ty nie jesteś tylko fantastycznym i profesjonalnym dietetykiem ale przede wszystkim naszym przyjacielem. Przez cały okres walki byłeś, wspierałeś kiedy tego było potrzeba bez względu na czas i porę.
Wielkie dzięki jeszcze raz i z całego serca polecam Lenacor – przede wszystkim za profesjonalizm.” Katarzyna P.